آشنایی با انواع سازه‌های پیش ساخته

انواع سازه های پیش ساخته با استفاده از تجهیزات متعددی در عرصه‌های مختلف صنعت تولید و ارائه می‌شوند. دسته بندی هر یک از این سازه‌ها بسته به کاربری آن‌ها در محیط ساختمان انجام می‌گیرد. برای انتخابی بهتر در میان این اقلام کاربردی باید به ویژگی‌ها و نحوه استفاده از هر یک از این سازه‌ها بپردازید. سازه های پیش ساخته سمنت برد از مهم‌ترین دسته بندی‌های این تجهیزات به شمار می‌روند که کاربردهای ویژه‌ای در عرصه‌های مختلف صنعت دارند.

آشنایی با انواع سازه‌های پیش ساخته

انواع سازه‌های پیش ساخته شامل محصولات کاربردی هستند که در عرصه‌های ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سازه‌ها پیش از ارائه به پروژه‌های ساختمانی تکمیل شده و در فرایند ساخت سرعت عمل بیشتری ایجاد می‌کنند. از این رو در پروسه ساخت و ساز در پروژه‌های عمرانی، زمان کمتری صرف شده و نیروی انسانی کمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو این سازه‌ها در سال‌های اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌اند. در خصوص آشنایی بیشتر کاربران با این تجهیزات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سازه پیش ساخته پارس سمنت برد
سازه پیش ساخته پارس سمنت برد

سازه پیش ساخته پارس سمنت برد

پنل های بتنی پیش ساخته در مدل‌های پارس سمنت برد از کاربردی‌ترین تجهیزات در محیط ساختمان‌های امروزی به شمار می‌روند. انواع این سازه‌ها با کیفیت بسیار بالایی برای پروژه‌های ساختمانی تولید شده و برای بخش‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید هر یک از این سازه‌های پیش ساخته را با مناسب‌ترین قیمت‌ها خریداری کرده و از کیفیت بی نظیر آن‌ها در پروژه‌های خود استفاده به عمل آورید. در خصوص خرید و انتخاب این سازه‌ها باید با کارشناسان فروش مربوطه مشورت به عمل آورده و اطلاعات خود را در رابطه با خرید هر یک از آن‌ها تکمیل کنید.

بتونه کاری بر روی هر یک از این سازه‌ها به سهولت انجام می‌پذیرد و به همین خاطر کاربری آن‌ها در این حوزه به شدت افزایش می‌یابد. انواع سازه های پیش ساخته پارس سمنت برد کاربردهای بسیاری در بخش سرویس بهداشتی و استخر ساختمان‌های امروزی دارند و در مجاورت رطوبت این بخش از ساختمان دچار آسیب نمی‌شوند. از این رو هر گونه محدودیتی در خصوص استفاده از این اقلام کاربردی حذف می‌شود. با استفاده از آن‌ها سرمایه گذاری در زمینه تجهیزات برودتی و حرارتی به شدت کاهش پیدا می‌کند. برای خرید سمنت برد  و یا استعلام قیمت به صفحه مدنظر مراجعه کنید و یا با شماره تماس  09103524464  تماس بگیرید.

سازه پیش ساخته فایبر سمنت برد

از دیگر انواع سازه‌های پیش ساخته در ساخت و سازهای امروزی سازه‌های پیش ساخته فایبر سمنت برد هستند که کارایی خاص خود را در محیط ساختمان دارند. با این وجود استحکام و مقاومت آن‌ها به اندازه پارس سمنت برد پنل نبوده و به همین خاطر اغلب صنعتگران ساختمانی، پنل‌های پارس را بیشتر از این تجهیزات ترجیح می‌دهند. کاربردهای نمایشگاهی و موقتی پنل‌های فایبر بیشتر است و به همین خاطر از آن‌ها در پروژه‌های ساختمانی کمتر استفاده می‌شود. در میان انواع سازه از پیش ساخته شده مدل‌های پارس سمنت کارایی بیشتری دارند. این تجهیزات شباهت بالایی با انواع فایبر سمنت برد دارند اما کیفیت صدچندان بهتر. برای خرید سمنت برد در رشت یا سایر شهرها با شماره تماس 09103524464 تماس بگیرید.

سازه پیش ساخته فایبر سمنت برد
سازه پیش ساخته فایبر سمنت برد

انواع سازه‌های lsf

انواع سازه‌های ال اس اف تکمیل کننده فرایند نصب و اجرای سازه‌های کاربردی پارس سمنت برد بوده و به همین خاطر نیز استفاده از آن‌ها در سال‌های اخیر بسیار بیشتر شده است. به کار بردن آن‌ها در محیط ساختمان‌های پیشرفته و مدرن امروزی بیشتر از همیشه رایج شده است. وزن سبک این سازه‌ها از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای استفاده از آن‌ها به شمار می‌رود که توجه کارشناسان فروش را به خود جلب کرده است. استفاده از پیچ‌ها و سر مته‌ای‌های باکیفیت در ساخت و آماده سازی این سازه‌ها بسیار رایج شده است. با استفاده از این سازه‌ها عمر مفید سازه‌های پیش ساخته در محل نصب به شدت افزایش یافته و استحکام کلی ساختمان مورد نظر نیز افزایش می‌یابد.

توصیه می‌کنیم از انواع سازه های پیش ساخته پارس سمنت برد در کنار ال اس اف های باکیفیت استفاده کنید. این تجهیزات ساخت خانه پیش ساخته کیفیت کار را در این پروژه‌ها افزایش داده و در هزینه‌های شما به شدت صرفه جویی می‌کنند.

سازه‌های پیش ساخته PVC

این سیستم‌های پیش‌ساخته‌ از مواد پلاستیکی از نوع PVC ساخته شده‌اند و به صورت پیش ساخته به مشتریان فروخته می‌شوند. تمام اجزای ساختمان را می‌توانید از این سازه‌های پیش ساخته تهیه کنید. مزایای این سازه‌ها سبب پرطرفدار بودن آن‌ها نیز شده است که این مزایا عبارت‌اند از وزن کم، مقاومت زیاد، عدم نیاز به تعمیرات و مقاومت در برابر آب. این سازه‌ها به دلیل مزایا و سادگی در استفاده، بسیار مورد مصرف قرار می‌گیرند. همچنین توصیه می‌شود در مکان‌هایی که شرایط آب و هوایی سخت دارند از این مصالح استفاده کنید. علاوه بر این قیمت این سازه‌ها نیز بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و نسبت به ویژگی‌هایی که دارند قیمتی بسیار معقول دارند. همچنین این سازه‌ها در آینده به صرفه جویی نیز کمک می‌کنند، زیرا نیاز به تعمیرات ندارند. به طور کلی این سازه‌ها جایگزین مناسبی برای مصالح قدیمی‌تر هستند.

سازه‌های پیش ساخته ساندویچ پانل

یکی دیگر از انواع سازه های از پیش ساخته شده، سازه‌های پیش ساخته ساندویچ پانل هستند. این سازه‌ها نیز بسیار مقاوم هستند و برای ساخت خانه پیش‌ ساخته استفاده می‌شوند. همچنین ویژگی‌های دیگری مانند مقاومت در برابر حریق، مقاومت در برابر رطوبت و… نیز دارند. این سازه‌ها شامل چند بخش مختلف هستند. در واقع آن‌ها تشکیل شده از دو لایه فلزی که در میان آن‌ها عایق‌های خاصی به کار رفته است، هستند. این سازه‌ها بسیار سبک هستند و به راحتی حمل و نصب می‌شوند. به دلیل این ویژگی‌ها هزینه‌های اجرایی ساخت ساختمان را به‌شدت کاهش می‌دهند و سبب صرفه جویی در هزینه‌ها می‌شوند. همچنین برای پروژه‌های صنعتی نیز قابل استفاده هستند. از دیگر مکان‌هایی که برای ساخت آن‌ها از سازه‌ از پیش ساخته شده استفاده می‌شود، می‌توان به سالن‌ها ورزشی، انبارها و… اشاره کرد.

جمع بندی

انواع سازه های پیش ساخته امروزی با قابلیت‌های ویژه‌ای تولید شده و در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. هر یک از انواع دسته بندی‌های این سازه‌های کاربردی برای مصارف به خصوصی تولید شده و ارائه می‌شوند. در میان همه مدل‌های سازه‌های پیش ساخته اعم از سازه‌های ساندویچ پانل، سازه‌های PVC و… از کاربردی‌ترین‌ها در صنایع امروزی محسوب می‌شوند و خرید و فروش آن‌ها در سطح گسترده‌ای در سر تا سر کشور ما انجام می‌گیرد. با استفاده از این سازه‌های پیش ساخته کیفیت ساختمان سازی شما در بخش‌های مختلف به شدت افزایش می‌یابد.

فهرست